Göksel’in acelesi var! ‘Hep telaşlı ve işkoliğim’

Geçtiğimiz haftalarda okul yıllığındaki fotoğrafıyla gündeme gelen Göksel, dijital bir platformun sorularını yanıtlamıştı. Sanatçı, o dönemlerin hayatına katkısını anlatmıştı.

“ÇOK EĞLENDİĞİNİZ O SORUYU CEVAPLADIM”

52yaşındaki şarkıcı, “Çok eğlendiğiniz o soruyu cevapladım” diyerek, samimi videosunu Instagram hesabından yayınlamıştı.

“O FOTOĞRAFI YAYANI BİR ELİME GEÇİRSEM…”

“Evrime kafa attığınız doğru mu?” sorusuna “Doğru” cevabını veren Göksel;, “Yıllıktaki fotoğrafımdan bahsediyorsunuz değil mi? O fotoğrafı yayanı bir elime bir geçirsem..Gerçekten ergenlik dönemimde iyi görünmüyordum. En küçüklüğümde güzelmişim, hatta dünya güzeli diye çağırdıkları bir dönem var” demişti.

“HEP TELAŞLIYIM”

Göksel, iş görüşmesine yetişmeye çalıştığı Nişantaşı sokaklarında koştururken objektiflere yansıdı. İşini çok sevdiğini ve işkolik biri olduğu itirafında bulunan şarkıcı, “Ben hep telaşlıyım, turne vardı o bitti şimdi. Genel olarak aceleci ve işkolik biriyimdir. Hiç belli olmuyor değil mi? Çalışmayı çok seviyorum öyle alıştım. Çok detaylı olunca insan biraz yoruluyor ama seviyorum tempoyu” diye konuştu.

“İŞİMİ YAPARKEN MUTLUYUM”

İşini amatör ruhla yaptığını ve satış rakamlarına çok bakmadığını söyleyen Göksel, “Pandemiden sonra toparlanmaya çalışıyor müzik sektörü, her sektörde olduğu gibi bizim sektörde etkileniyor. Ben çok sevdiğim için geri kalan kısmı ile çok ilgilenmemeye bakıyorum yoksa hepimiz üzülürüz. Yaşarken mutlu olmak lazım, ben işimi yaparken mutluyum” dedi.

“KÖYÜ ÖZLÜYORUM AMA ŞEHİR İNSANIYIM”

Pandemi döneminde Dalaman’a yerleşen bir dönem köy hayatı yaşayan şarkıcı, “Köye yerleşmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna ise “Özlüyorum bazen ama ben aslında şehir insanıyım, bu tempoya da ihtiyacım var. Daha ilerleyen yıllarda şu an pek cazip değil o hayat” şeklinde yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x